Tenders/[uk] EQUIPMENT FOR BIOLOGY CLASSROOM. Microscopes CPV Code 021:2015 38510000-3 Microscopes
Open🇺🇦UkraineSupplies

[uk] EQUIPMENT FOR BIOLOGY CLASSROOM. Microscopes CPV Code 021:2015 38510000-3 Microscopes

Auto-translated from uk
Original title: ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНОГО КАБІНЕТУ БІОЛОГІЇ. Мікроскопи Код ДК 021:2015 38510000-3 Мікроскопи
Ліцей "Всесвіт" Матвіївської сільської ради
Published: Aug 31, 2026
Updated: Aug 31, 2026
Source: prozorro_ua

About This Opportunity

This is a supplies contract in the education and training sector, with a focus on Education Infrastructure. Located in Ukraine, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums, with an estimated budget of UAH 443,517. Proposals must be submitted before September 8, 2026.

Published through ProZorro Ukraine, a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for the supply of goods in the education and training sector. Supply contracts typically require bidders to demonstrate product compliance with technical specifications, delivery capacity, and relevant certifications. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: uk
На реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2026 році Код ДК 021:2015 38510000-3 Мікроскопи. Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту відповідно до Плану України: 7.12. Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти, співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Закупівля товару здійснюється відповідно до порядку здійснення закупівель у рамках виконання заходів Плану України, зокрема при проведенні закупівель відповідно до Постанови КМУ від 31.12.2024 року № 1554 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році»( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 170 від 11.02.2026 р.), джерелом формування якої є кошти ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» Закупівля здійснюється згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля здійснюється в межах реалізації програми фінансової підтримки UkraineFacility, що впроваджується Європейським Союзом, співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу. Унікальний ідентифікатор проєкту в державній цифровій системі DREAM - UA-110326-4C7E9B5C Items: Мікроскоп цифровий (Мікроскопи) [CPV: 38510000-3]; Мікроскоп (Мікроскопи) [CPV: 38510000-3] Procuring entity: Ліцей "Всесвіт" Матвіївської сільської ради

Data provenance

This notice is sourced from ProZorro Ukraine and was originally published on August 31, 2026. Last refreshed today. Original language: uk. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About Ліцей "Всесвіт" Матвіївської сільської ради

Ліцей "Всесвіт" Матвіївської сільської ради has issued 17 procurement notices on BidsFactory, including 1 currently open and 4 awarded contracts. Activity concentrates in General Supplies & Services, Education & Training, and Energy & Power. All notices are published for Ukraine. Notices are distributed via ProZorro Ukraine. Most recent publication: August 31, 2026.