Tenders/[uk] TSOV-26T_187_ZC: Jacobs Monarch instant coffee 500 g
Open🇺🇦UkraineSupplies3 days remaining

[uk] TSOV-26T_187_ZC: Jacobs Monarch instant coffee 500 g

Auto-translated from uk
Original title: ЦОВ-26Т_187_ЗЦ: Кава розчинна Jacobs Monarch 500 г
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Published: Aug 31, 2026
Updated: Aug 31, 2026
Source: prozorro_ua

About This Opportunity

This is a supplies contract in the agriculture and food security, construction and civil works and transport and logistics sectors, with a focus on Crop Production, Railways, Rail Transport and Warehousing. Located in Ukraine, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums, with an estimated budget of UAH 135,000. Proposals must be submitted before September 3, 2026.

Published through ProZorro Ukraine, a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for the supply of goods in the agriculture and food security sector. Supply contracts typically require bidders to demonstrate product compliance with technical specifications, delivery capacity, and relevant certifications. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: uk
Місце поставки ТОВАРУ: м.Хмільник, м.Трускавець, с.Суховоля Львівської обл.г, м.Харків. Строк поставки ТОВАРУ – партіями, щомісяця, протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту надання письмової рознарядки ЗАМОВНИКОМ. Залишковий термін придатності товару на момент постачання повинен складати не менше 80% загального терміну його зберігання. В оголошенні про проведення закупівлі очікувана вартість зазначається без ПДВ. Для створення рівного конкурентного середовища, учасник повинен вказати ціну пропозиції без ПДВ. Додавання чи не додавання ПДВ до ціни договору, що укладатиметься з переможцем, визначатиметься згідно з діючим, на дату укладання договору, податковим законодавством та статусом реєстрації платником ПДВ такого переможця. Для платників ПДВ: Оплата за кожну партію поставленого ТОВАРУ за цим Договором проводиться ПОКУПЦЕМ на 15 (п’ятнадцятий) календарний день з дати підписання Акта прийому-передачі товару або видаткової накладної за умови реєстрації податкової накладної, оформленої відповідно до вимог законодавства України, та відповідно до рахунку-фактури на поставлену партію ТОВАРУ, при наявності документів, зазначених у п. 5.4 цього Договору. Для неплатників ПДВ резидентів України: Оплата за кожну партію поставленого ТОВАРУ за цим Договором проводиться ПОКУПЦЕМ на 15 (п’ятнадцятий) календарний день з дати підписання Акта прийому-передачі товару або видаткової накладної та відповідно до рахунку-фактури на поставлену партію ТОВАРУ, при наявності документів, зазначених у п. 5.4 цього Договору. Для нерезидентів України: Оплата за кожну партію поставленого ТОВАРУ за цим Договором проводиться ПОКУПЦЕМ на 15 (п’ятнадцятий) календарний день з дати поставки партії ТОВАРУ, відповідно до рахунку-фактури (інвойса) на поставлену партію ТОВАРУ, при наявності документів, зазначених у п. 5.4 цього Договору Items: Кава розчинна фасована (Кава, чай та супутня продукція) [CPV: 15860000-4] Procuring entity: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Data provenance

This notice is sourced from ProZorro Ukraine and was originally published on August 31, 2026. Last refreshed today. Original language: uk. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" has issued 83 procurement notices on BidsFactory, including 1 currently open and 29 awarded contracts. Activity concentrates in General Supplies & Services, Agriculture & Food Security, and Environment & Climate. All notices are published for Ukraine. Notices are distributed via ProZorro Ukraine. Most recent publication: August 31, 2026.