Tenders/[uk] Veterinary medicinal products
Open🇺🇦UkraineSupplies

[uk] Veterinary medicinal products

Auto-translated from uk
Original title: Ветеринарні лікарські засоби
КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Published: Aug 31, 2026
Updated: Aug 31, 2026
Source: prozorro_ua

About This Opportunity

This is a supplies contract in the health and medical services sector, with a focus on Pharmaceuticals and Vaccines. Located in Ukraine, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums, with an estimated budget of UAH 1.2 million. Proposals must be submitted before September 8, 2026.

Published through ProZorro Ukraine, a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for the supply of goods in the health and medical services sector. Supply contracts typically require bidders to demonstrate product compliance with technical specifications, delivery capacity, and relevant certifications. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: uk
Азидин-вет пор. ін. 0.24г (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Азидин-вет пор. ін. 2.4г (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Алізин 10 мл фл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вормідекс табл. №10 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Алю спрей 200 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Амітразин плюс 10 мл фл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Амоксицилін ЛА 15% 100 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Анфлурон 1 МО 10 мл фл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Анфлурон 1 МО амп 2 мл №10 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Аурікап 100 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ацепромал 50 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Атоксіл ВП 1 г №10 пакетах-саше (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Бравекто 500 мг 10-20 кг (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Бравекто 1400 мг 40-56 кг (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вакцина антирабічна Біокан R 1 доза (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вакцина Вангард 5L+ CV для собак (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вакцина Нобівак трикет тріо (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ветмедін 10 мг д/соб табл. №10. (блістер-шт) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ветмедін 5 мг д/соб табл. №10. (блістер-шт) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вітазал р-н ін. 100мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вормідекс сусп.ор. для собак/котів зі смаком м'яса 10 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Вормікіл таб 0.5 г № 20 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Гепакарнітол р-н ор. 10мл. (краплі). (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Гальмолакт р-н орал. 7 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; ГЕПАКС ліофілізат 200мг+ розч. 4 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; ГЕПАКС ліофілізат 100мг+ розч. 2 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Гепатолік 100 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; ДіаДог&Кет таб 5г . саше (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Демезон р-н ін. 100 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Доксівет 50 мг таб No10 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Екоцид С порошок. 2.5кг (Базальт). (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Імідопіран 120 мг/мл по 2 мл No 10 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Іпакітін д/собак та котів 180 г. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ізотік краплі вушні 10 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Івермектин 1% р-н ін. 100мл (Базальт). (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; КомбіКел 40 ЛА 100 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Отофлокс вушні 10мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Прінокат для котів до 4 кг 40/4мг Спот-он 0.4 мл №3 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Прінокат для котів 4-8 кг 80/8мг Спот-он 0.8 мл №3 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Прінокат для собак до 4 кг 40/10мг Спот-он 0.4 мл №3 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Прінокат для собак 4-10 кг 100/25мг Спот-он 1 мл №3 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Прінокат для собак 10-25кг 250/62.5мг Спот-он 2.5 мл №3 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Прінокат 25-40 кг №3 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Цифлодекс вушні та очні 10 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Клавасептин 62.5мг №10 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Клавасептин 250мг №10 (Сінулокс ) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Клавасептин 500мг №10 Кладакса №12 400/100 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Краплі Левомікол 0.5% очні 10мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Крем Тріосан 20 г (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Маропітант 1% р-н ін.50 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Марокс р-н. ін. 20мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Медісон р-н ін. 10 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Мелвет р-н ін. 10 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Мазь Унісан 15 гр (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Нексгард Спектра від бліх і кліщів д/собак 7.5-15 кг таб №3 (М). (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Нексгард Спектра від бліх і кліщів д/собак 15-30 кг таб №3 (L). (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Нексгард Спектра від бліх і кліщів д/собак 30-60 кг таб №3 (XL). (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Неостомазан 5 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Нівоміт 20 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Окситетрациклінова очна мазь 10 гр (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Отігель 15 г (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Орідерміл мазь 10г (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Пресорб 10г №20. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Прококс сусп. ор. д/собак 7.5мл. шт (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Пробіовет (пробіотик) саше №15*2г. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Преднізолон таб 20 мг №20. шт (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Релакс 1% р-н ін. 50 мл.. флак (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Рікарфа 20мг зі смаком м'яса таб №20 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Рікарфа 50мг зі смаком м'яса таб №20 (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Санодерм крем 15 гр (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Седазін р-н ін. 50мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Суролан 15 мл (Ототоп) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Спектран р-н ін. 50 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Стимул р-н.ін.100мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Тобранорм очні 10мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Телазол 5 мл (100 мг/в 1мл) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Уролік Зоохелс сусп. ор. 50 мл. (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Фармазін - 50 50 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Цифловет краплі очні/вушні 10 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ципролак 15 мг табл. №10 (блістер - шт) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ципролак 50 мг табл.№10 (блістер - шт) (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6]; Ацепромал 10 мл (Фармацевтична продукція) [CPV: 33600000-6] Procuring entity: КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Data provenance

This notice is sourced from ProZorro Ukraine and was originally published on August 31, 2026. Last refreshed today. Original language: uk. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

КП "Спецсервіс-Кременчук" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області has issued 9 procurement notices on BidsFactory, including 1 currently open and 3 awarded contracts. Activity concentrates in Energy & Power, Health & Medical, and General Supplies & Services. All notices are published for Ukraine. Notices are distributed via ProZorro Ukraine. Most recent publication: August 31, 2026.