Tenders/[hu] K2692 Preparation of boilers for revision
Open🇭🇺HungaryServices

[hu] K2692 Preparation of boilers for revision

Auto-translated from hu
Original title: K2692 Kazánok revízióra történő felkészítése
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Published: Sep 1, 2026
Updated: Sep 1, 2026
Source: TED - Tenders Electronic Daily (EU)

About This Opportunity

This is a services contract in the architecture and engineering sector, with a focus on Project Management and Structural Engineering. Located in Hungary, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums. Proposals must be submitted before October 6, 2026.

Published through TED - Tenders Electronic Daily (EU), a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for services in the architecture and engineering sector. Service contracts are typically evaluated on both technical quality and price, and may require bidders to demonstrate relevant experience and qualified personnel. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: hu
A nyertes ajánlattevő feladata az eljárásban érintett 19 kazán közül a megrendelő által kiválasztott kazánoknak az időszakos ellenőrzésekre történő felkészítése keretszerződés keretében, melyek meghatározott ciklusidőnként végrehajtott külső, belső, illetve szilárdsági hatósági vizsgálatokat jelentenek, amelyekre a kazánokat előzetesen – az esedékes revízió típusától függően – fel kell készíteni. A revízióra történő felkészítés után, de még a hatósági ellenőrzés megkezdése előtt szükséges a kazánfalazat, szerkezeti elemek és alkatrészek állapotának felmérése, és szükség szerinti javítása a hatósági megfelelés érdekében. Az Ártáblázatban Ajánlattevő tájékoztató jelleggel jelenítette meg a várható tételek mennyiségeit, azok kizárólag az ajánlatok összehasonlíthatóságát szolgálják. Ajánlatkérő 24 hónapos időtartamra, 100.000.000,- Ft keretösszegre köt keretszerződést a nyertes ajánlattevővel. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ig vállal lehívási kötelezettséget. Tervezett mennyiségek - érintett kazánok: Észak-budai fűtőmű (1037 Budapest, Kunigunda útja 49.) - I. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma: 1264/72. - II. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 1740/74. - III. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 2214/75. - I. sz. HOK típusú gőzkazán, gyári száma 6874/75. - II. sz. HOK típusú gőzkazán, gyári száma 6875/75. Újpalotai fűtőmű (1158 Budapest, Késmárk utca 2-4.) - I. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 866/65 - II. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 833/70. - III. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 1072/71 Füredi utcai fűtőmű (1144 Budapest, Füredi út 63.) - I. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 718/69. - II. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 695/65. - III. sz. PTVM50 típusú kazán, gyári száma 1042/71. Rákoskeresztúri Fűtőmű (1173 Budapest, Gyökér utca 22.) - I. sz. LHF10000 típusú kazán, gyári száma 8532. - II. sz. LHF10000 típusú kazán, gyári száma 8530. - III. sz. LHF10000 típusú kazán, gyári száma 8529. - IV. sz. LHF 10000 forróvíz tároló, gyári száma: 8531. - V. sz. HLF 20/12 típusú kazán, gyári száma 9028. Rózsakerti Fűtőmű (1223 Budapest, Rákóczi út 19.) - I.sz. LHF 4000 típusú kazán, gyári száma 8139. - II.sz. LHF 4000 típusú kazán, gyári száma 8140. - IV.sz. LHF 4000 típusú kazán, gyári száma 8141. A részletes feladatokat és műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.

Data provenance

This notice is sourced from TED - Tenders Electronic Daily (EU) and was originally published on September 1, 2026. Last refreshed today. Original language: hu. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság has issued 238 procurement notices on BidsFactory, including 25 currently open and 31 awarded contracts. Activity concentrates in General Supplies & Services, Construction & Civil Works, and Architecture & Engineering Services. All notices are published for Hungary. Notices are distributed via Hungary EKR and TED - Tenders Electronic Daily (EU). Most recent publication: September 1, 2026.