Tenders/Milk and dairy products
Open🇭🇺HungarySupplies4 days remaining

Milk and dairy products

Auto-translated from hu
Original title: Tej és tejtermék
DEBRECENI JAVÍTÓINTÉZET
Published: Aug 31, 2026
Updated: Sep 1, 2026
Source: TED - Tenders Electronic Daily (EU)

About This Opportunity

This is a supplies contract in the agriculture and food security sector, with a focus on Livestock. Located in Hungary, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums. Proposals must be submitted before September 4, 2026.

Published through TED - Tenders Electronic Daily (EU), a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for the supply of goods in the agriculture and food security sector. Supply contracts typically require bidders to demonstrate product compliance with technical specifications, delivery capacity, and relevant certifications. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: hu
Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg, db, l, doboz) Beszerezni kívánt összmennyiség az előírt tömegre/térfogatra Beszerezni kívánt termék előírt tömege/tartománya (gramm, ml) Megajánlott termék tömege KEFIR POHARAS DB 11 600 125 -200 150 KEFIR POHARAS LAKTÓZMENTES DB 100 125 -200 150 TEJ POHARAS 1.5% DB 400 150-220 200 KAKAÓS TEJ POHARAS DB 400 150-220 200 TEJ 1,5 % L 720 4000-6000 5 000 TEJ UHT 1,5 %-OS L 7 000 900-1100 1 000 TEJ UHT 2,8%-OS L 7 000 900-1100 1 000 TEJ UHT1,5% LAKTÓZMENTES L 100 900-1100 1 000 TEJFÖL 20% L 200 900-1100 1 000 TEJFÖL 20% L 2 000 4000-6000 5 000 TEJFÖL LAKTÓZMENTES DB 100 140-200 150 SAVANYÍTOTT TEJKÉSZÍTMÉNYEK - GYÜMÖLCSJOGHURT DB 10 920 100-150 125 NATÚR JOGHURT L 1 200 1000-5000 5 000 NATÚR JOGHURT POHARAS DB 22 000 125-175 150 JOGHURTITAL DB 600 240-300 250 NATÚR JOGHURT POHARAS LAKTÓZMENTES DB 100 125-175 150 - JUHTÚRÓ KG 40 125-1000 1 000 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS KG 600 4000-6000 5 000 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS KG 250 450-550 500 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS DB 100 200-250 250 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS LAKTÓZMENTES DB 100 200-250 10 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT DIABETIKUS DB 1 000 25-35 30 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT NATÚR DB 6 000 25-35 30 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT DB 2 000 25-35 30 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT LAKTÓZMENTES DB 100 25-35 30 SAJTKRÉM VÖDRÖS NATÚR KG 40 800-1100 1 000 FÜSTÖLT SAJT KG 40 800-1500 1 000 TRAPPISTA SAJT KG 300 1000-3500 1 000 TRAPPISTA SAJT LAKTÓZMENTES KG 60 150-1000 1 000 ZSÍRSZEGÉNY SAJT KG 40 400-4000 1000 KÖMÉNYES SAJT KG 40 400-4000 1000 TÖMLŐS SAJT DB 1 200 40-60 50 KOCKASAJT 8 CIKKES IZES Doboz 460 130-160 140 KOCKASAJT 8 CIKKES NATUR Doboz 450 130-160 140 POHARAS PUDING DB 10 800 125-175 125 FŐZŐ TEJSZÍN UHT L 200 500-1000 500 MINI VAJ DB 5 000 5000 10 VAJ KG 40 100-1000 250 TEJSZELET DB 800 25-35 33 Megjegyzés KEFIR POHARAS élőflórás KEFIR POHARAS LAKTÓZMENTES TEJ POHARAS 1.5% KAKAÓS TEJ POHARAS GYÜMÖLCSJOGHURT min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani, legalább 5% gyümölcstartalommal JOGHURTITAL min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlan TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS rögös túró TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS rögös túró TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS rögös túró RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani FÜSTÖLT SAJT zsíros, ömlesztett sajt TÖMLŐS SAJT natúr KOCKASAJT 8 CIKKES IZES min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani POHARAS PUDING min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani VAJ Legalább 70%s zsírtartalommal TEJSZELET Kakaós bevonattal piskótalapok, tejes krémmel Megjegyzés Jelen közbeszerzési eljárás tárgya Ajánlatkérő részére az alábbi élelmiszerek szállítása a hét minden napján dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében 24 hónap időtartamra, vagy a keretösszeg teljesüléséig:. A fentiekben, valamint a közbeszerzési dokumentumokban részletesen megadott mennyiségi adatok becsült, tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 6 (hat) hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: 18 330 db 3 625 kg 4 605 l 228 doboz. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történ...

Data provenance

This notice is sourced from TED - Tenders Electronic Daily (EU) and was originally published on August 31, 2026. Last refreshed today. Original language: hu. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About DEBRECENI JAVÍTÓINTÉZET

DEBRECENI JAVÍTÓINTÉZET has issued 4 procurement notices on BidsFactory, including 2 currently open and 0 awarded contracts. Activity concentrates in Agriculture & Food Security and General Supplies & Services. All notices are published for Hungary. Notices are distributed via Hungary EKR and TED - Tenders Electronic Daily (EU). Most recent publication: August 31, 2026.