Tenders/Non-sterile medical cotton wool 100 g NK code 024:2023: 58234 - Cotton tape, NK code 031:2024: M010101 HYDROPHILIC COTTON) (33141110-4 Dressing materials) CPV code 021:2015: 33140000-3 — Medical supplies
Open🇺🇦UkraineSupplies4 days remaining

Non-sterile medical cotton wool 100 g NK code 024:2023: 58234 - Cotton tape, NK code 031:2024: M010101 HYDROPHILIC COTTON) (33141110-4 Dressing materials) CPV code 021:2015: 33140000-3 — Medical supplies

Auto-translated from uk
Original title: Вата медична нестерильна 100 г код за НК 024:2023: 58234 - Стрічка ватяна, код за НК 031:2024: М010101 ГІДРОФІЛЬНА ВАТА) (33141110-4 Перев’язувальні матеріали) код за ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Published: Sep 5, 2026
Updated: Sep 5, 2026
Source: prozorro_ua

About This Opportunity

This is a supplies contract in the health and medical services sector, with a focus on Hospitals and Medical Equipment. Located in Ukraine, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums, with an estimated budget of UAH 4,673. Proposals must be submitted before September 9, 2026.

Published through ProZorro Ukraine, a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for the supply of goods in the health and medical services sector. Supply contracts typically require bidders to demonstrate product compliance with technical specifications, delivery capacity, and relevant certifications. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: uk
Постачальник несе повну відповідальність за дотримання встановлених законодавством України обмежень щодо ввезення товарів на митну територію України, у тому числі обмежень, встановлених постановами Кабінету Міністрів України від 09.04.2022 № 426 «Про застосування заборони ввезення товарів з Російської Федерації» та від 30.12.2015 № 1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації». Постачальник гарантує, що за цим договором він не буде пропонувати замовнику до постачання товар, походження з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран та/або ввезений на митну територію з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. Постачальник гарантує, що він не підпадає під заборону, передбачену постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 187 «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації». Постачальник гарантує, що не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламська Республіка Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі – активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіка Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА. Items: Вата медична нестерильна 100 г. (Перев’язувальні матеріали) [CPV: 33141110-4] Procuring entity: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Data provenance

This notice is sourced from ProZorro Ukraine and was originally published on September 5, 2026. Last refreshed today. Original language: uk. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ has issued 112 procurement notices on BidsFactory, including 3 currently open and 63 awarded contracts. Activity concentrates in Health & Medical, General Supplies & Services, and Energy & Power. All notices are published for Ukraine. Notices are distributed via ProZorro Ukraine. Most recent publication: September 5, 2026.