Tenders/Task No. 1 - Sanok region - quantity km 40.050
Open🇵🇱PolandServices

Task No. 1 - Sanok region - quantity km 40.050

Auto-translated from Polish
Original title: Zadanie nr 1 - Rejon Sanok - ilość km 40,050
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SANOKU
Published: Sep 2, 2026
Updated: Sep 2, 2026
Source: TED - Tenders Electronic Daily (EU)

About This Opportunity

This is a services contract in the environment and climate sector. Located in Poland, Europe, this opportunity is open to firms and consortiums. Proposals must be submitted before October 7, 2026.

Published through TED - Tenders Electronic Daily (EU), a national government procurement portal. Public procurement tenders follow the country's national bidding regulations and may have specific eligibility and documentation requirements for services in the environment and climate sector. Service contracts are typically evaluated on both technical quality and price, and may require bidders to demonstrate relevant experience and qualified personnel. Interested parties should review the full documentation on the original source before submitting their proposal.

Description

Original language: Polish
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 1 - Rejon Sanok - ilość km 40,050. 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.

Data provenance

This notice is sourced from TED - Tenders Electronic Daily (EU) and was originally published on September 2, 2026. Last refreshed today. Original language: Polish. BidsFactory mirrors official procurement notices and links back to the source for full legal text.

About POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SANOKU

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SANOKU has issued 3 procurement notices on BidsFactory, including 1 currently open and 0 awarded contracts. Activity concentrates in Construction & Civil Works, Transport & Logistics, and Environment & Climate. All notices are published for Poland. Notices are distributed via Poland e-Zamówienia and TED - Tenders Electronic Daily (EU). Most recent publication: September 2, 2026.